Autorizace, demo verze, ochrana.

Obsah:

Autorizace, demo verze, ochrana.

Do vývoje výpočtového balíku MITCalc byla investována nemalá částka. A protože se bohužel stále vyskytují jednotlivci, kteří jsou ochotni bez jakýchkoli výčitek svědomí nelegálně používat software, je MITCalc opatřen ochranou proti nelegálnímu použití.

Jsme přesvědčeni o tom, že jako legální uživatelé pochopíte tento krok, který chrání i vaše prostředky zaplacené za tento program a snesete jeden drobný úkon spojený s nákupem a registrací navíc - vložení "Autorizačního kódu".
Vložení Autorizačního kódu zpřístupní celý balík výpočtů MITCalc pro normální - legální použití.

Demo verze.

Po instalaci pracuje MITCalc v demo režimu 30 dní. V demo režimu je vše plně funkční, je pouze omezen rozsah vstupních parametrů. V průběhu těchto 30ti dnů je při každém spuštění libovolného výpočtu zobrazen "Autorizační dialog". V tomto dialogu stiskněte tlačítko "Demo" pro pokračování v demo režimu. Tlačítko "Konec" uzavře sešit, tlačítko "Koupit" spustí váš Internetový prohlížeč s odkazem na stránky, kde je možné zakoupit licenci na produkt MITCalc. Tlačítkem "Autorizovat" pak spustíte proces autorizace - viz dále.

Postup Autorizace.

Pokud od nás nebo prostřednictvím vašeho dodavatele získáte platný Autorizační kód, můžete přistoupit k autorizaci.

Autorizační kód vepište do příslušného pole v autorizačním dialogu a stiskněte tlačítko "Autorizovat". Pokud proběhla autorizace v pořádku je v Autorizačním dialogu zobrazen text s počtem dní zbývajících do další autorizace (zpravidla 1 rok).

Upozornění 1: Autorizační kód vepište přesně, nejlépe příkazem pro kopírování a vložení (Ctrl+C, Ctrl+V).
Upozornění 2: Při používání výpočtů MITCalc je nutné správné nastavení systémového datumu vašeho počítače.
Tip: Tlačítko, kterým zobrazíte "Autorizační dialog", naleznete na listu "Nastavení" v jeho horní části.

30 dní před uplynutím platnosti vaší licence se při spuštění výpočtu začne objevovat "Autorizační dialog" s upozorněním na nutnost obnovení licence. Stisknutím tlačítka "Spustit" pokračujte v normální práci a po obdržení nového Autorizačního kódu prodlužte vaši autorizaci (viz. předchozí postup).

Příklad Autorizačního dialogu:

 

Vypršení platnosti licence.

V případě, že uplyne platnost Demo verze, přepnou se výpočty do módu "Pouze k prohlížení" a není možné měnit a nastavovat vybrané vstupní parametry. Můžete si však prohlédnout zadání, spočítané výsledky, které byly platné (uložené spolu se sešitem) před uplynutím platnosti demo verze.

Pokud skončí platnost autorizované verze, jsou přepnuty výpočty do režimu demo verze a výpočty jsou určeny pouze k prohlížení již spočítaných výsledků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

^