MITCalc  Mechanical, Industrial and Technical Calculations

Váš každodenní partner na cestě za dokonalým výrobkem.   

MITCalc

Anglicky Česky Německy Čínsky Francouzsky Španělsky Italsky Portugalsky Flags

Doporučit přátelům


Hlavní stránka
Produkty
Dokumentace
CAD podpora
Ke stažení
Ceník, nákup
Napište nám
Podpora, kontakt


OEM verze
Partneři
Novinky


15.11.2020 - Uvedena nová verze MITCalc 1.76
27.05.2019 - Uvedena nová verze MITCalc 1.75
30.08.2018 - Uvedena nová verze MITCalc 1.74
10.07.2017 - Uvedena nová verze MITCalc 1.73
01.04.2016 - Uvedena nová verze MITCalc 1.72
29.08.2014 - Uvedena nová verze MITCalc 1.70a
21.01.2014 - Uvedena nová verze MITCalc 1.70


 

    

Strojírenské, průmyslové a technické výpočty

Jste strojař, konstruktér, kreslič, výpočtář, technický pracovník či student technické školy? Potřebujete pracovat s profesionálním výpočetním systémem? Nechcete nebo nemůžete platit tisíce dolarů za neúměrně složitá či nesrozumitelná řešení? Pak potřebujete MITCalc (Instruktážní videa).

MITCalc je sada strojírenských, průmyslových a technických výpočtů pro každodenní praxi. Spolehlivě, přesně a hlavně rychle vás provede návrhem součásti, řešením technického problému či výpočtem strojírenského uzlu bez větších nároků na speciální odborné znalosti.

MITCalc obsahuje návrhové a kontrolní výpočty například: čelní ozubení (vnější, vnitřní, ozubený hřeben), kuželové a hypoidní ozubení, šnekové ozubení, planetový převod, klínové řemeny, ozubené řemeny řetězové převody, ložiska, nosníky, vzpěr, desky, skořepiny, hřídele, pohybové a kuličkové šrouby, pružiny, šroubový spoj, spojení hřídelí, tolerance, nalisovaný spoj, čepy, toleranční analýza, svarové spoje, technické vzorce a mnoha dalších. K dispozici máte také řadu materiálových, srovnávacích a rozhodovacích tabulek včetně systému pro správu vyřešených úkolů. (PDF popis ke stažení)

MITCalc je otevřený systém navržený v Microsoft Excelu, ve kterém můžete provádět úpravy či uživatelská rozšíření bez jakýchkoli programátorských znalostí.

MITCalc se nemusíte učit ovládat, protože to již umíte. Přímočaré a maximálně srozumitelné uživatelské rozhraní s komplexní nápovědou a systémem "poznámek experta" vám zaručí produktivitu v několika minutách.

MITCalc umožňuje jednoduché propojování jednotlivých částí jak mezi sebou, tak s vašimi výpočty a vašimi tabulkami. Snadno si tak postavíte řešení speciálního úkolu na míru.

MITCalc spolupracuje se 2D i 3D CAD systémy (AutoCAD, AutoCAD LT, IntelliCAD, TurboCAD, BricsCAD, ZWCAD, ProgeCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks, SolidEdge, Creo...). Vykreslení navrženého řešení ve 2D nebo vložení příslušných 3D modelů a jejich sestav je otázkou sekund.

Je pro vás MITCalc zajímavý a rádi by jste si jej vyzkoušeli? Nemusíte čekat! Stáhněte si jej zde (30 dní na vyzkoušení). Věříme, že se MITCalc stane nepostradatelným nástrojem pro řešení vašich technických úkolů.

 

 


 

 © Copyright 2003-2020, Všechna práva vyhrazena.